Prečo je fotokniha lepšia ako ukladanie fotiek iba v pamäti mobilu? Tipy od Memoti.com

V dnešnej dobe máme všetci telefóny, ktoré majú schopnosť uložiť a bleskovo zobraziť tisíce fotografií. Je to rýchle a jednoduché, ale stále existuje niečo magické: držať v rukách fotoknihu, kde sú vaše spomienky pevne uložené na papieri. Ako ju vytvoriť rýchlo a lacno?
Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. mája 2023
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Jednou z hlavných výhod fotoknihy je trvanlivosť. Pamäťové karty sa môžu pokaziť alebo sa môže stať, že stratíme telefón a spolu ním aj všetky naše fotografie.

Cloud tiež nemusí situáciu zachrániť vždy, veď z minulosti už poznáme situácie, kedy padli aj veľké servery alebo sa do účtov nabúrali hackeri a vybielili ich.

S fotoknihou môžeme byť istí, že pamiatky nášho života pretrvajú celý život a môžeme ich preniesť aj na ďalšie generácie.

Okrem toho, fotokniha je skvelý spôsob, ako skutočne zviditeľniť svoje fotografie. Fotografie na telefóne sú obmedzené na rozlíšenie obrazovky, čo znamená, že detaily sa často stratia. S fotoknihou si môžete pozrieť svoje fotografie v zväčšenom meradle a v nevídanom rozlíšení presahujúcom 300 dpi, čo vám umožní vidieť každý detail a vizuálnu hĺbku.

Fotoknihy tiež umožňujú vám vytvoriť peknú a koordinovanú prezentáciu vašich fotografií. Môžete zvoliť farbu aspoň alebo dizajn a pridať popisky alebo anotácie k vašim fotografiám. Tento prístup vám umožní usporiadať vaše fotografie tak, aby boli vizuálne atraktívne a zmysluplné pre váš zámer – môže ním byť napríklad aj obdarovanie členov rodiny.

Je pravdou, že fotokniha vyžaduje určitú investíciu, ale výsledná hodnota a krása je bezpochyby vysoká. Ak chcete zachovať svoje spomienky trvalo a užiť si jedinečnú vizuálnu prezentáciu svojich fotografií, fotokniha je skvelá voľba.

Tlač na rôzne médiá priamo z mobilu

Jedným zo spôsobov, ako si vytlačiť fotografie v špičkovej kvalite priamo z mobilného telefónu Apple iPhone, je slovenská aplikácia od Memoti.com. Táto bezplatná aplikácia umožňuje priamo cez displej upraviť kvalitu a vzhľad fotografií, ale aj ich rozloženie v koláži.

Môžete tlačiť na plátno, do podoby fotokalendára alebo nechať si zhotoviť fotoknihu s väzbou podľa vlastného výberu. Aplikácia samotná, rovnako ako jej editačné funkcie, je celkom bezplatná, ako zákazník platíte iba zvýhodnené ceny za tlač a dodanie.

Vyskúšajte aplikáciu od Memoti.com vo svojom iPhone aj vy a zistite cenu, za ktorú môžete mať fotoobraz na plátne, kalendár alebo fotoknihu. Možno vás aplikácia milo prekvapí.

Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. mája 2023
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

 • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
 • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
 • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
 • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

  Budúcnosť softvérového dizajnu

 • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
 • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

  Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

 • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.