Prečo je dobré fotky tlačiť a nielen nechávať len v pamäti mobilu? Tipy od Memoti.com

V dnešnej dobe si každý z nás vypestoval zvyk zachytávať každodenné momenty pomocou mobilného telefónu. V mnohých prípadoch sú tieto momenty také výnimočné, že by sme ich radi mali zachované a stále sa k nim mohli vracať. Preto by sme vám chceli ukázať, prečo je dôležité fotografie z mobilu tlačiť a vracať sa k nim vždy, keď nám to príde vhod.
Informácie o tomto príspevku

Vydané 31. júla 2023
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Jedným z najlepších spôsobov, ako si uchovať vaše obľúbené fotky, je vytvorenie fotoknihy alebo fotokalendára. Tieto produkty sú veľmi obľúbené v dnešnej dobe a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať svoje najlepšie momenty vždy na dosah ruky. Fotokniha vám umožní objednať si vytlačenie vašich fotografií v krásnej a prehľadnej prezentácii.

Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a typov krytov, aby vaša fotokniha bola ešte estetickejšia a hodnotnejšia už na prvý dotyk.

Ďalšou možnosťou, ako si vytvoriť vlastný unikátny produkt z vašich fotografií, je vytvorenie fotokalendára. Fotokalendár je praktický spôsob, ako si vyzdobiť stenu, zároveň sa však poslúžiť aj v jeho praktickom zmysle. Na každý mesiac si môžete vybrať svoju obľúbenú fotografiu a vytvoriť si tak doplnok domácnosti, ktorý bude pre vás osobitný a jedinečný.

Možnosťou, ako si vytvoriť unikátny kúsok na zavesenie, je vytvorenie fotoplátna. Tento spôsob je veľmi obľúbený hlavne vďaka svojej jednoduchosti a relativne nízkej cene.

Fotoplátno vám umožní vytvoriť si obraz na konkrétnu stenu, a to aj vo veľkých rozmeroch. Môžete si vybrať z rôznych druhov materiálov a typov zavesenia, preto vždy získate produkt presne podľa vašich predstáv.

Pretože je udržiavanie a vytváranie papierových fotografií z mobilov stále obľúbenejšie ako len ich nechať v pamäťových jednotkách, je jasné, že vytváranie fotokníh, fotoplátien a ďalších výrobkov z fotografií zostane obľúbené a populárne medzi ľuďmi aj v budúcnosti.

Tlač na rôzne médiá priamo z mobilu

Jedným zo spôsobov, ako si vytlačiť fotografie v špičkovej kvalite priamo z mobilného telefónu Apple iPhone, je slovenská aplikácia od Memoti.com. Táto bezplatná aplikácia umožňuje priamo cez displej upraviť kvalitu a vzhľad fotografií, ale aj ich rozloženie v koláži.

Môžete tlačiť na plátno, do podoby fotokalendára alebo nechať si zhotoviť fotoknihu s väzbou podľa vlastného výberu. Aplikácia samotná, rovnako ako jej editačné funkcie, je celkom bezplatná, ako zákazník platíte iba zvýhodnené ceny za tlač a dodanie.

Vyskúšajte aplikáciu od Memoti.com vo svojom iPhone aj vy a zistite cenu, za ktorú môžete mať fotoobraz na plátne, kalendár alebo fotoknihu. Možno vás aplikácia milo prekvapí.

Informácie o tomto príspevku

Vydané 31. júla 2023
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

 • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
 • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
 • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
 • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

  Budúcnosť softvérového dizajnu

 • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
 • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

  Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

 • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.