Možno je to v našej spoločnosti ako v manželstve, tvrdia zakladatelia Speekle

TREND – Náš start-up fungoval dávno pred tým, ako bola naša eseročka zapísaná v obchodnom registri, hovorí o začiatkoch podnikania Veronika Štrbáková z firmy Speekle. Je spolumajiteľkou a konateľkou firmy, ktorá existuje len od novembra minulého roka. „Dôvodom založenia eseročky bol úspech v start-upových súťažiach so vzdelávacím logopedickým softvérom pre deti s poruchami reči.“ píše… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 8. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

TREND – Náš start-up fungoval dávno pred tým, ako bola naša eseročka zapísaná v obchodnom registri, hovorí o začiatkoch podnikania Veronika Štrbáková z firmy Speekle. Je spolumajiteľkou a konateľkou firmy, ktorá existuje len od novembra minulého roka.

„Dôvodom založenia eseročky bol úspech v start-upových súťažiach so vzdelávacím logopedickým softvérom pre deti s poruchami reči.“ píše Zuzana Kollárová pre TREND.

Magazín TREND priniesol dlhší príspevok o startupe SPEEKLE v rámci rubriky „Ako byť správnym konateľom“. Venoval sa predovšetkým tomu, ako Speekle vyzerá v zákulisí. Kto je konateľom firmy, ako zakladatelia pristupujú k jej riadeniu a kto rozhoduje o budúcich krokoch? Všetko nájdete v článku Zuzany Kollárovej pre TREND:

http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2014/cislo-40/na-jednej-lodi-nemozu-byt-dvaja-kapitani-plati-to-aj-vo-firme.html

Informácie o tomto príspevku

Vydané 8. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »