LG G3 S je zmenšená verzia skvelého G3

LG G3 S je nový smartfón s Androidom, ktorý vychádza z väčšieho modelu G3. Novinka bude mať 5-palcový displej, skvelú výbavu a nižšiu cenu – iba 333 eur. LG dnes oficiálne predstavuje nový mobilný telefón LG G3 s. Rovnako ako u vlajkového modelu LG G3 sa aj G3 s môže pochváliť prémiovým užívateľským komfortom, do… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 20. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Erik Stríž je recenzentom produktov všetkého druhu. Testuje autá pre auto motor a šport a elektroniku pre 3Digital.sk.

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

LG G3 S je nový smartfón s Androidom, ktorý vychádza z väčšieho modelu G3. Novinka bude mať 5-palcový displej, skvelú výbavu a nižšiu cenu – iba 333 eur.

LG dnes oficiálne predstavuje nový mobilný telefón LG G3 s. Rovnako ako u vlajkového modelu LG G3 sa aj G3 s môže pochváliť prémiovým užívateľským komfortom, do ruky padnúcim dizajnom Floating Arc a laserovým zameriavaním fotografií Laser Auto Focus. To všetko v kompaktnej veľkosti 5-palcového displeja. 
Čipset: 1,2 GHz Quad-Core Qualcomm® Snapdragon™ 400
Displej: 5 „HD IPS (1280 x 720; 294 ppi)
Pamäť: 8 GB / 1 GB RAM / MicroSD slot
Fotoaparát: 8 MP s Laser Auto Focus / 1,3 MP
Batéria: 2 540 mAh
Operačný systém: Andorid 4.4.2 KitKat
Veľkosť: 137,7 x 69,9 x 10,3 mm
Váha: 134 g
Sieť: 4G LTE / HSPA + 21 Mbps (3G)
Konektivita: Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.0, A-GPS/Glonass, USB 2.0
Farby: čierna, biela, zlatá
Ostatné: Touch & Shoot, Smart Keyboard, QuickMemo +, Gesture Shot
LG G3 S - cena, pametre, vlastnosti, info, foto - 3Digital.sk
Smartfón LG G3 S sa radí k strednej triede, ale svojou výbavou a funkčnosťou sa dokáže vyrovnať aj drahším prémiovým telefónom. S päťpalcovým HD IPS displejom s pomerom displeja a tela 74,1% ide o najväčší smartfón vo svojej triede. Pôsobivo tenký rámček zakrýva vymeniteľnú robustnú batériu s kapacitou 2 540 mAh. Floating Arc Design sa vyznačuje jemnými zaoblenými líniami, vďaka ktorým telefón pohodlne padne do ruky.
LG G3 s bol vyvinutý pre zákazníkov, ktorí hľadajú kompaktný telefón strednej triedy, ale zároveň požadujú dostatočný výkon pre svoje obľúbené aplikácie. Telefón ponúka najlepšie vlastnosti vlajkovej lodi G3 za príjemnú cenu.
LG G3 S - cena, pametre, vlastnosti, info, foto - 3Digital.sk
Niečo chytrého navyše
 • Laser Auto Focus: Vďaka laserovému zameriavaniu sú fotografie nielen ostrejšie, ale aj oveľa lepšie a rýchlejšie vyfotené.
 • Touch & Shoot: Zaostrenie a stlačenie spúšte už nie sú dva, ale iba jeden krok. Stačí len jedno gesto.
 • Gesture Shot: Nielen pre fanúšikov trendu selfie sa hodí gesto zavretie päste, ktoré automaticky spustí trojsekundovú samospúšť.
 • Smart Keyboard: Chytrá klávesnica sa veľmi rýchlo naučí, ako majiteľ telefónu píše. Chybovosť sa tak znižuje až o 75%.
 • QuickMemo+: Na rýchle poznámky, nákresy aj náčrty.
LG G3 s bude na slovenskom trhu k dispozícii od augusta za odporúčanú cenu 333 €.
LG G3 S - cena, pametre, vlastnosti, info, foto - 3Digital.sk
Informácie o tomto príspevku

Vydané 20. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

 • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
 • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
 • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
 • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

  Budúcnosť softvérového dizajnu

 • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
 • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

  Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

 • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.