Tlačiarne Samsung získali šesť ocenení Buyers Laboratory

Uznanie, vrátane ceny Produktový rad roku, si vyslúžili tlačiarne Samsung za výnimočný výkon a ekologicky šetrné technológie. Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., získala počas udeľovania Buyers Laboratory (BLI) Winter Awards už druhý rok po sebe prestížne ocenenie „Produktový rad čiernobielych/multifunkčných tlačiarní roka“. Tento úspech podčiarkla ďalšími piatimi cenami za vynikajúce výsledky. „Samsung neúnavne pracuje na […]

OFICIÁLNE
Autor
Dátum zverejnenia 30. januára 2015
Obsahuje nasledovné témy , , ,

Uznanie, vrátane ceny Produktový rad roku, si vyslúžili tlačiarne Samsung za výnimočný výkon a ekologicky šetrné technológie.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., získala počas udeľovania Buyers Laboratory (BLI) Winter Awards už druhý rok po sebe prestížne ocenenie „Produktový rad čiernobielych/multifunkčných tlačiarní roka“. Tento úspech podčiarkla ďalšími piatimi cenami za vynikajúce výsledky.

Samsung neúnavne pracuje na vývoji tlačových riešení, ktoré nielen zvyšujú produktivitu a efektivitu, ale sú tiež úsporné z hľadiska nákladov pre našich zákazníkov. Teší nás, že BLI ocenil naše úsilie pri vytváraní inovatívnych produktov, ktoré budú spĺňať aj prekonávať vysoké očakávania našich súkromných a podnikových zákazníkov,“ povedal David SW Song, Senior viceprezident divízie Strategic Marketing and Sales for Printing Solutions v spoločnosti Samsung Electronics.

Samsung_ocenenie_2

Uznanie za vysoký a spoľahlivý výkon

Tlačiarne Samsung získali ocenenie „Produktový rad čiernobielych/multifunkčných tlačiarní roka“ vďaka vynikajúcemu výkonu, energetickej úspornosti, ekologickej šetrnosti a jednoduchému použitiu. Jednotlivé modely potom získali ďalších päť ocenení v samostatných kategóriách. BLI vyzdvihla predovšetkým dotykové rozhranie tlačiarní, vysoký výkon a efektivitu nákladov.

V kategórii malé až stredné pracovné skupiny získal NFC model Samsung ProXpress C2620DW ocenenie „Vynikajúca A4 farebná tlačiareň“ a model Samsung ProXpress C2670FW zvíťazil v kategórii multifunkčných tlačiarní. Samsung MultiXpress M5370LX získal ocenenie „Vynikajúca A4 čiernobiela multifunkčná tlačiareň pre veľké pracovné skupiny“.

Ako jedno z prvých multifunkčných zariadení na trhu používa tlačiareň MX5370 pre ovládací panel technológiu tabletov od spoločnosti Samsung, čím vytvára vysoko adaptabilné a flexibilné zariadenie. Pridajte vynikajúci výkon a nízke náklady pre stredných až veľkoobjemových užívateľov a máte víťaza,“ vysvetlila Marlene Orr, BLI senior analytička pre tlačiarne/A4 MFP.

V kategórii podnikových tlačiarní získal Samsung ocenenie „Vynikajúca A3 farebná multifunkčná tlačiareň 21-30 ppm“ za svoj model MultiXpress X4300. „Tlačiareň Samsung MultiXpress X4300LX preukázala nielen vynikajúcu spoľahlivosť v teste tlače 120 000 strán, ale tiež ponúka vysokú kvalitu farebnej tlače, ktorá je lepšia ako u mnohých konkurentov. Zákazníkov, ktorí využívajú prevažne čiernobiele dokumenty, iste zaujme, že prístroj získal vysoké známky ako v režime tlače, tak kopírovanie,“ povedal George Mikolaja, BLI senior produkt editor pre A3 kopírky / MFP.

Vedúce postavenie v oblasti energeticky úsporných funkcií

Laserová čiernobiela multifunkčná tlačiareň Samsung Xpress M2885FW bola ocenená za „Vynikajúce výsledky v oblasti energetickej efektívnosti“. Poskytuje pridanú hodnotu pre spotrebiteľa tým, že vďaka radu energeticky úsporných funkcií znižuje ročnú spotrebu energie.

Ročná miera spotreby energie vo výške 48 %, teda takmer polovica priemeru, je u produktov, ktoré v BLI testujeme, ozajstnou raritou. Samsung nie je v oblasti energeticky efektívnych zariadení žiadnym nováčikom. V predchádzajúcom testovacom období získal päť ocenení BLI za energetickú účinnosť. Tlačiareň Xpress M2885FW slúži ako ďalší vynikajúci príklad stratégie spoločnosti Samsung v oblasti životného prostredia,“ zhodnotila Lisa Reider, Senior Product Editor, Scanners and Environmental v Buyers Laboratory.

Čítajte aj ďalšie podobné články:

LG žne ocenenia svojou duálnou chladničkou

Spoločnosť LG Electronics získala Compasso d’Oro International Award za konštrukciu revolučnej chladničky Dual Door-in-door. Spoločnosť si odniesla hlavnú cenu v kategórii Design Food Preparation and Instruments.   Ako najstaršie a najuznávanejšie ocenenie svojho druhu v Európe, Compasso d’Oro („Zlatý kompas“), bolo založené v roku 1954 na oslavu produktov vyrobených v Taliansku. Usporiadateľská Associazione per il […]

19. januára 2016

Najviac nezávislých ocenení v roku 2014 získali produkty Kaspersky Lab

Produkty Kaspersky Lab v roku 2014 dosiahli najviac najvyšších ocenení v nezávislých testoch bezpečnostných riešení, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.   V takmer stovke profesionálnych testov sa riešenia Kaspersky Lab umiestnili vyššie ako ktorékoľvek iné zúčastnené produkty. Z celkového počtu 93 testov si riešenia Kaspersky Lab odniesli až 51 zlatých medailí a v 71% prípadoch boli zaradené […]

24. februára 2015

Logitech je stále v kurze, získal 10 nových ocenení za dizajn

Logitech vyrába predovšetkým príslušenstvo k tabletom a počítačom. V tlačovej správe sa teraz pochválilo ziskom dovedna desiatich ocenení za dizajn, sedem od GOOD DESIGN Award a tri iF DESIGN AWARD.   Značka Logitech dnes oznámila, že sedem jej produktov získalo ocenenie 2014 GOOD DESIGN™ Award a tri produkty boli vyhlásené víťazi v súťaži o ceny 2015 […]

18. februára 2015

Najnovšie

TEST

Test | Recenzia

Epson EF-100W: Ľahký laserový projektor pre malé izby aj veľké konferencie

Veľa muziky za veľa peňazí alebo zlatý štandard pre laserové projektory?

13. decembra 2019

Tlačová konferencia

Nový IQOS 3 DUO sa už predáva, boli sme pri jeho predstavení novinárom

IQOS nemá nič spoločné s kauzami okolo elektronických cigariet. Najnovší IQOS 3 DUO prichádza v ideálnom čase.

27. novembra 2019

Reklama

Online marketing a PPC reklama. Prečo existujú špecialisti, keď si môžete základ spraviť sami?

Vyznať sa v online reklame nie je záležitosť na jeden večer. Základné reklamy si síce spravíte aj bez špičkových znalostí, ale keď chcete ušetriť, lepšie bude zavolať si na pomoc odborníkov z dakoda.online.

10. novembra 2019

Tlač pre biznis

Xerox vylepšil tlačiareň iGen 5 o tlač fluorescenčnej farby na extra dlhý arch XLS

Xerox zdokonaľuje vlastnosti tlačového stroja Xerox iGen 5 o žltú fluorescenčnú farbu a extra dlhý arch XLS.

14. októbra 2019

Reklama

Hľadáte grafika pre malý či veľký projekt? Nájdite ho moderne a lacno cez dakoda.online

Nezáleží na tom, či grafika potrebujete pre návrh plagátov, webstránky alebo zalamovanie celého časopisu. Inovatívny systém vyhľadávania grafických služieb v Dakoda.online vám v priebehu niekoľkých minút vytvorí ponuku na mieru – a najmä s dôrazom na férovú cenu.

10. októbra 2019

Tlačová konferencia

Vznikol nový IT holding Aricoma Group a hneď je najväčší. Vyniká stratégiou nezávislosti

Aricoma Group je síce nový holding, firmy v jeho portfóliu však majú bohatú históriu a na konte úspešné príbehy. Zo startupov sa stali IT firmy s tržbami v desiatkach a stovkách miliónoch eur.

19. septembra 2019

Reklama

Mobilné a webové aplikácie sú pre niektoré firmy nutnosť, ale ako nájsť dodávateľa? dakoda.online mení pravidlá trhu

Prečo by ste mali zvažovať vlastnú webovú alebo mobilnú aplikáciu? A kde nájsť spoľahlivých špecialistov, ktorí ich vyhotovia? Odpovedá dakoda.online.

10. septembra 2019

Budúcnosť je v atramente

Epson posilňuje externý predaj atramentových tlačových hláv PrecisionCore a MACH

Atramentová tlač je v priemyselnom sektore rovnako výhodná ako v tom komerčnom.

17. mája 2019

Canon podporuje mladých

Canon vyberie 200 študentov z celej Európy, poskytne im exkluzívne vzdelanie

Visa pour l’Image poskytuje fotografickej komunite bezkonkurenčné možnosti výmeny kreatívnych nápadov a účasť na profesionálnych seminároch

8. apríla 2019

Samsung má chladničku so vstavaným tabletom a hlasovým ovládaním

Moderné chladničky vedia odpovedať na vaše otázky a majú displej väčší ako váš pracovný tablet.

10. januára 2019

Odporúčané

Tlačová konferencia

Prenosná tlačiareň i supertenké notebooky. HP nám ukázalo svoje najlepšie novinky.

HP nám predviedol svoje najnovšie a najlepšie produkty pre oblasti tlačiarní, monitorov a notebookov. Popri tom značka zdôraznila svoj apel na ekológiu a recykláciu.

9. decembra 2019
TEST

TEST/RECENZIA

Sony Xperia 1: Jedným slovom úžasný

Sony Xperia 1 nás dostala svojím displejom, vodotesným telom a skvelými kamerami. Pozrite si reálne fotografie bez úprav.

18. septembra 2019
TEST

Atrament na celé roky v cene

Test tlačiarne Epson L3110 Eco Tank: Rozumný kompromis s výbornými výsledkami

Pokračujeme v testoch multifunkčných tlačiarní. Epson L3110 je cenovo výhodné zariadenie, ktoré nás dokázalo osloviť.

16. augusta 2019
TEST

Redakčný test

Niceboy RAZE 2 Vertigo: vodotesný bluetooth reproduktor s extra hlasným zvukom

Bezdrôtový reproduktor od značky Niceboy je jedným z najzaujímavejších produktov u nás v redakcii. Na prvý pohľad vyzerá skôr jednoducho, ale práve v tom spočíva jeho schopnosť prekvapiť.

14. augusta 2019

Android Fast Share

Google pracuje na posielaní súborov v štýle Apple AirDrop

Funkcia sa dostane do smartfónov s Androidom čoskoro.

3. júla 2019

Boli sme pri tom

Epson otvoril v Prahe nový showroom, ukázal nám svoju najlepšiu techniku

Značka Epson v stredu 19. júna 2019 slávnostne otvorila svoj showroom vo svojej centrále v Prahe.

26. júna 2019

Z tlačovej konferencie

Boschu sa na Slovensku darí nielen vďaka autopriemyslu. Ukázal nám svoje najnovšie produkty

Mal úspešný rok a chce byť CO2 neutrálny už do konca budúceho roka. Predstavitelia značky nám predstavili portfólio i ročnú bilanciu.

21. júna 2019

EPSON XP-2100 a XP-3100

Epson má nové univerzálne tlačiarne, ktoré tlačia aj z mobilu

Výrobcovi sa podarilo do veľmi kompaktných rozmerov vložiť aj obojstrannú tlač pre formát A4.

18. júna 2019

Fantastické novinky od HP

HP nám predviedlo herný notebook s 2 displejmi a revolučnú laserovú tlačiareň

HP predstavilo celú paletu nových zariadení, ktoré sa môžu pochváliť špičkovými funkciami.

10. júna 2019

Naživo z tlačovky

Slovensko ide učiť ľudí, sa ako sa brániť útokom na internete. ITAS spúšťa projekt kry-sa.sk

Kry-sa.sk nie je len webstránkou, ale osvetovou kampaňou na podporu kybernetickej bezpečnosti.

5. júna 2019