S novým LED puzdrom váš GALAXY Note 4 doslova zažiari

Prostredníctvom LED diód zabudovaných priamo vo flipovom puzdre značky Samsung pre GALAXY Note 4 okamžite uvidíte dôležité notifikácie aj aktuálny čas. Táto technologická novinka je k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení. K ochrannej a estetickej funkcii svojich flipových puzdier pridáva Samsung úplne novú, informatívnu vlastnosť. Najnovšie LED flipové puzdro s vreckom určené pre… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 13. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Prostredníctvom LED diód zabudovaných priamo vo flipovom puzdre značky Samsung pre GALAXY Note 4 okamžite uvidíte dôležité notifikácie aj aktuálny čas. Táto technologická novinka je k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení.

K ochrannej a estetickej funkcii svojich flipových puzdier pridáva Samsung úplne novú, informatívnu vlastnosť. Najnovšie LED flipové puzdro s vreckom určené pre Samsung GALAXY Note 4 je totiž vybavené celkovo 119 LED diódami rozmiestnenými do 7 riadkov. Prostredníctvom dômyselných svetelných obrazcov je tak jeho majiteľ okamžite a zároveň diskrétne informovaný napríklad o prichádzajúcom hovore alebo správe bez toho, aby musel kontrolovať displej telefónu. Diódy zobrazujú tiež aktuálny čas, stav batérie, hlasitosť, budík, hudobný prehrávač a upozornenie na zmeškaný hovor.

farby puzdra

LED flipové puzdro s vreckom spoločnosti Samsung sa nasadzuje namiesto zadného krytu GALAXY Note 4, čím dochádza k prepojeniu s telefónom. Displej smartfónu tak môže zostať vypnutý a používateľ bude napriek tomu stále v kontakte so svojím okolím. Pri otvorení puzdra sa telefón automaticky zapne a naopak vypne po jeho zatvorení. K ďalším veľmi praktickým vlastnostiam LED flipového puzdra patrí vnútorné vrecko napríklad pre uloženie vizitky či platobnej karty.

Prevratnú technológiu LED flipového puzdra s vreckom z dielne spoločnosti Samsung podčiarkuje luxusné spracovanie. Povrch z materiálu pripomínajúceho kožu je odolný a príjemný na dotyk. Dizajn dotiahnutý do najmenšieho detailu sa vyznačuje precízne zarovnanými hranami a elegantným prešívaním po okrajoch.

Originálne LED flipové puzdro s vreckom značky Samsung pre GALAXY Note 4 bude na slovenskom trhu k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení za 59,90 € s DPH.

Informácie o tomto príspevku

Vydané 13. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »