Prostorová orientace – naučná hra pre predškolákov

Škola hrou, presne to je Priestorová orientácia určená pre telefóny a tablety s Androidom. Ako už nakoniec samotný názov napovedá, cieľom je predovšetkým zlepšovať priestorovú orientáciu malých detí, ktoré už zvládajú chápanie základných pojmov hore / dole, pod / nad, pod. V aplikácii si tieto pojmy do života upevní a navyše sa môžu príjemne zabaviť […]

Škola hrou, presne to je Priestorová orientácia určená pre telefóny a tablety s Androidom. Ako už nakoniec samotný názov napovedá, cieľom je predovšetkým zlepšovať priestorovú orientáciu malých detí, ktoré už zvládajú chápanie základných pojmov hore / dole, pod / nad, pod. V aplikácii si tieto pojmy do života upevní a navyše sa môžu príjemne zabaviť cez dlhé večery.

 

Prostredie aplikácie (hry) je vytvorené tak, aby sa v ňom ľahko zorientovali aj dieťa, takže ide naozaj o jednu z najprehľadnejšie aplikácií akú vôbec môžete na Google Play zohnať. S ohľadom na cieľovú skupinu je navyše grafika kompletne štylizovaná do pestrých farbičiek a veľkých tlačidiel, takže si k hre s vnúčatami môže sadnúť aj prarodič so slabším zrakom.

Priestorová orientácia sa na Google Play v základnej podobe dodáva zdarma, však v tejto variante máte dostupných iba 60% z celého obsahu, ktorý autori vytvorili (ten zahŕňa viac ako 100 inštrukcií). Zostávajúce obsah potom svoje ratolesti môžete dokúpiť za pomerne malú sumu na úrovni do dvoch eur, čo je stále pomerne príjemná cenovka za komplexný výukový program, ktorým navyše svoje dieťa môžete zabaviť.

 

Cover artHru môžete stiahnuť z obchodu Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pmqsoftware.orientation.cz

Čítajte aj ďalšie podobné články:

Android Fast Share

Google pracuje na posielaní súborov v štýle Apple AirDrop

3. júla 2019

Google vs Huawei

Huawei je na nové obmedzenia pripravený. Čo to znamená pre majiteľov Huaweiov?

21. mája 2019

Výber pozadí pre váš iPhone a Android #22

7. januára 2019

Sony Xperia XZ3 ponúka Android 9, umelú inteligenciu, 19Mpx kameru a super slowmotion

30. augusta 2018

EVA Facial Mouse: aplikácia na ovládanie Androidu očami

8. októbra 2017

Najnovšie

Odporúčané