O2 už po šiesty raz Operátorom roka. Svojim zákazníkom ďakuje

O2 sa stalo už po šiesty raz víťazom nezávislej ankety „TECHBOX roka“, v ktorej čitatelia hlasujú aj za najlepšieho operátora na Slovensku. O2 obhájilo prvé miesto s vyše 42%  podielom všetkých hlasov. Výsledky nezávislej ankety potvrdzujú, že zákazníci oceňujú férový a transparentný prístup a nové myšlienky na telekomunikačnom trhu. V tohtoročnej ankete TECHBOX roka 2014 a kategórii OPERÁTOR patrilo vyše… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 15. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

O2 sa stalo už po šiesty raz víťazom nezávislej ankety „TECHBOX roka“, v ktorej čitatelia hlasujú aj za najlepšieho operátora na Slovensku. O2 obhájilo prvé miesto s vyše 42%  podielom všetkých hlasov. Výsledky nezávislej ankety potvrdzujú, že zákazníci oceňujú férový a transparentný prístup a nové myšlienky na telekomunikačnom trhu.

V tohtoročnej ankete TECHBOX roka 2014 a kategórii OPERÁTOR patrilo vyše 42 % z viac ako 10 tisíc platných hlasov mobilnému operátorovi O2, ktorý tak získal ocenenie TECHBOX OPERÁTOR roka 2014. Na druhom mieste skončil operátor Orange, ktorý získal 25,2 % hlasov. S  20,37 % hlasov skončil na treťom mieste operátor Telekom.

TECHBOX-OPERATOR-ROKA-2014

„Chceme sa poďakovať hlasujúcim, ktorí nás podporili v ankete TECHBOX roka 2014 v kategórii OPERÁTOR, nesmierne si vážime každý hlas za O2. Zároveň ďakujeme našim zákazníkom, ktorí nás svojou podporou a tiež aj podnetmi posúvajú stále dopredu. Aj naďalej chceme zlepšovať naše služby, ktoré pre nich poskytujeme a zároveň vytvárať tak ako doteraz nové, netradičné riešenia v oblasti mobilnej komunikácie. Šieste víťazstvo v rade dokazuje, že základné princípy, na ktorých O2 funguje, a ktorými sú férovosť, transparentnosť a prozákaznícky prístup, silno rezonujú medzi zákazníkmi. Zároveň nám potvrdzuje, že máme dlhodobo najspokojnejších zákazníkov spomedzi všetkých operátorov na trhu, čo jednoznačne vnímame ako silný záväzok do budúcnosti,“ uviedol generálny riaditeľ O2, Martin Vlček.

Celoslovenská anketa TECHBOX roka nadväzuje na úspešné ročníky známej ankety Mobilný operátor roka. V nej hlasujúci vyberali najlepšieho mobilného operátora podľa svojich vlastných skúseností, preferencií, či sympatií. Od roku 2011 však hlasujúci prvý krát rozhodovali okrem kategórie „OPERÁTOR“ aj v kategóriách „NOTEBOOK, FOTOAPARÁT, TV, TABLET a SMARTFÓN“. V predchádzajúcom ročníku pribudla aj kategória INOVÁCIA. O najlepších rozhodovalo v aktuálnom ročníku až 10 708 hlasujúcich.

Informácie o tomto príspevku

Vydané 15. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »