LG F60 so skvelým pomerom ceny k výkonu

V rámci rozširovania ponuky telefónov s technológiu 4G / LTE LG Electronics (LG) predstavuje nový smartfón LG F60. Štýlový telefón je zároveň veľmi výkonný a poradí si s každou aplikáciou. Príjemný zážitok z rýchlosti si užívatelia vychutnajú aj pri pripojení na internet vďaka technológii 4G / LTE.   Technické špecifikácie: Čipset: 1,2 GHz Qualcomm® Quad-Core Displej: 4,5″ WVGA (207… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 27. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , ,

Erik Stríž je recenzentom produktov všetkého druhu. Testuje autá pre auto motor a šport a elektroniku pre 3Digital.sk.

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

V rámci rozširovania ponuky telefónov s technológiu 4G / LTE LG Electronics (LG) predstavuje nový smartfón LG F60. Štýlový telefón je zároveň veľmi výkonný a poradí si s každou aplikáciou. Príjemný zážitok z rýchlosti si užívatelia vychutnajú aj pri pripojení na internet vďaka technológii 4G / LTE.  

Technické špecifikácie:

Čipset: 1,2 GHz Qualcomm® Quad-Core

Displej: 4,5″ WVGA (207 ppi)

Pamäť: 1 GB RAM / 4 GB + slot na microSDHC

Fotoaparát: 5 MP / 1,3 MP

Batérie: 2 100 mAh

Operačný systém: Android 4.4.4 KitKat

Veľkosť: 127,5 x 67,9 x 10,6 mm

Sieť: 2G / 3G / 4G (LTE)

Konektivita: Bluetooth 4.0 / Wi-Fi / A-GPS

Farby: čierna, biela

Prednosťou LG F60 je predovšetkým jeho technologické vybavenie. Operačný systém Android 4.4 KitKat je spoločne so štvorjadrom pod taktom 1,2 GHz zárukou rýchlosti. Výkon navyše zvýrazňuje nadčasový dizajn tenkého tela telefónu, 4,5 palcový IPS displej a batéria, ktorá zaručí veľa času na prácu i zábavu.

Podobne ako vlajková loď LG G3 sa aj F60 môže pochváliť niekoľkými skvelými funkciami:

  • Gesture Shot: Nielen pre fanúšikov trendy selfie sa hodí gesto zatnutie päste, ktoré automaticky spustí trojsekundovú samospúšť.

  • Front Camera Light: Osvetlenie predného fotoaparátu jemne osvetlia selfies.

  • Touch & Shoot: Zaostrenie a stlačenie spúšte už nie sú dva, ale iba jeden krok. Stačí len jedno gesto.

  • Knock Code™: Personalizovaný kód pomocou „vyťukania“ sekvencie na displej je v súčasnej dobe najbezpečnejším zabezpečením smartfónu.

„Naša novinka v oblasti inteligentných telefónov poteší každého, kto si chce zaobstarať kvalitne vybavený kompaktný telefón, ale nechce zaň míňať veľa peňazí,“ uvádza Andrea De Sousa, marketingová manažérka LG. „F60 je skvelou voľbou pre mladých, či ako prvý smartfón. Ocenia jeho intuitívne užívateľské prostredie, kvalitný fotoaparát a podporu siete LTE, všetko za cenu iba 145 EUR,“ dodáva.

 

LG F60 so skvelým pomerom ceny k výkonu - 3Digital.skLG F60 so skvelým pomerom ceny k výkonu - 3Digital.skLG F60 so skvelým pomerom ceny k výkonu - 3Digital.skLG F60 so skvelým pomerom ceny k výkonu - 3Digital.sk

Informácie o tomto príspevku

Vydané 27. októbra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »