K smartfónom Huawei P9 a Huawei Nova zákazníci teraz dostanú powerbanky zdarma

Spoločnosť Huawei, 3. najväčší výrobca smartfónov na svete, ponúka u vybraných partnerov na Slovensku a v Českej republike k modelom Huawei P9 a Huawei Nova vysokokapacitné powerbanky zdarma. K Huawei Nova zákazníci zdarma dostanú powerbank s kapacitou 13 000 mAh (v hodnote 43,90 eur), k Huawei P9 zasa powerbank podporujúci rýchlonabíjanie s kapacitou 10 000… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 10. februára 2017
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Spoločnosť Huawei, 3. najväčší výrobca smartfónov na svete, ponúka u vybraných partnerov na Slovensku a v Českej republike k modelom Huawei P9 a Huawei Nova vysokokapacitné powerbanky zdarma. K Huawei Nova zákazníci zdarma dostanú powerbank s kapacitou 13 000 mAh (v hodnote 43,90 eur), k Huawei P9 zasa powerbank podporujúci rýchlonabíjanie s kapacitou 10 000 mAh (v hodnote 58,90 eur). Ponuka platí až do vypredania zásob.

 

K Huawei Nova powerbank s kapacitou 13 000 mAh

Powerbank Huawei s kapacitou 13 000 mAh v hodnote 43,90 eur dostanú zákazníci pri kúpe dizajnového smartfónu Huawei Nova. Powerbank má odolné telo, disponuje dvoma nabíjacími USB portami, informačnou LED diódou a podporuje 2A nabíjanie.

Prémiový 5“ model Huawei Nova zaujme elegantne kompaktným kovovým telom, kvalitným 12 Mpx hlavným a 8 Mpx predným fotoaparátom s pokročilými fotografickými funkciami a nadpriemerne dlhou výdržou batérie. Huawei Nova je na trhu k dispozícii v troch farebných variantoch – v šedej, zlatej a striebornej.

Huawei-Bundle-nova

K Huawei P9 powerbank s kapacitou 10 000 mAh

Powerbank Huawei s kapacitou 10 000 mAh v hodnote 58,90 eur získajú zákazníci pri kúpe modelu Huawei P9. Powerbank disponuje kompaktnými rozmermi, podporou rýchlonabíjania 9V / 2A, informačnými LED diódami, USB-C a microUSB pre nabíjanie a praktickým okom na zavesenie.

Aktuálna vlajková loď Huawei P9 s celokovovým telom získala rad ocenení od odbornej verejnosti, médií a používateľov. Ide o prvý smartfón s duálnym fotoaparátom (2 x 12 Mpx), na ktorého vývoji sa podieľal legendárny výrobca fotoaparátov Leica. Huawei P9 je výkonný dizajnový smartfón vhodný aj pre najnáročnejších používateľov. Huawei P9 je k dispozícii v štyroch farebných prevedeniach, a síce v šedej, striebornej, zlatej a modrej.

 

Ponuka platí do vypredania zásob u nasledovných predajcov na Slovensku a v Českej republike:

Alza, HP Tronic (Kasa.cz, Euronics), Electro World, Datart, Mobilní Pohotovost, FAST, OKAY, Mall, CZC, Mironet, T.S. Bohemia, Space, K+B, Planeo Elektro, Nay.

 

Informácie o tomto príspevku

Vydané 10. februára 2017
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

 • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
 • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
 • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
 • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

  Budúcnosť softvérového dizajnu

 • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
 • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

  Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

 • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.