Freelanceri pozor – Galaxy Note Edge sa začne predávať už zajtra

Z mnohých článkov na tému Samsung je očividné, že som veľkým fanúšikom produktov tohto kórejského výrobcu elektroniky. Nejde pritom ani tak o to, že by bol Samsung inovátorom alebo marketingovým špecialistom, ako skôr o kvalitu samotných výrobkov. Ako človek aktívne pracujúci v oblasti médií a reklamy vidím v Galaxy Note Edge zariadenie, ktorý dokáže zastúpiť úlohu bežného mobilu… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 29. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Erik Stríž je recenzentom produktov všetkého druhu. Testuje autá pre auto motor a šport a elektroniku pre 3Digital.sk.

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Z mnohých článkov na tému Samsung je očividné, že som veľkým fanúšikom produktov tohto kórejského výrobcu elektroniky. Nejde pritom ani tak o to, že by bol Samsung inovátorom alebo marketingovým špecialistom, ako skôr o kvalitu samotných výrobkov. Ako človek aktívne pracujúci v oblasti médií a reklamy vidím v Galaxy Note Edge zariadenie, ktorý dokáže zastúpiť úlohu bežného mobilu a tabletu, na ktorom klientom prezentujem nové webdizajny. Navyše, vďaka vysokému rozlíšeniu displeja predbieha dobu a pripravuje na svet plný HD+ displejov.

 

Preto sa teším z toho, že už zajtra – 30.1.2015 – sa aj na Slovensku začne predávať smartfón Samsung Galaxy Note Edge. Tento smartfón je výnimočný vysokým rozlíšením jemne zahnutého displeja, vysokým výkonom, veľkou pamäťou a širokou paletou doplnkového softvéru.

 

Samsung Galaxy Note Edge (foto: Samsung 2015)

Samsung Galaxy Note Edge (foto: Samsung 2015)

 

Samsung GALAXY Note Edge vo farbách čierna a biela sa začne na Slovensku predávať od piatku 30. januára výhradne v značkových predajniach Samsung v Bratislave (Bory Mall, Centrál), Košiciach (Aupark) a Nitre (CENTRO) za odporúčanú maloobchodnú cenu 839 € vrátane DPH.

 

Viac o Samsung Galaxy Note Edge nájdete v článku na adrese
3digital.sk/samsung-galaxy-note-edge-cena-parametre-predaj/

Informácie o tomto príspevku

Vydané 29. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »