Boli sme pri tom

Epson otvoril v Prahe nový showroom, ukázal nám svoju najlepšiu techniku

Značka Epson v stredu 19. júna 2019 slávnostne otvorila svoj showroom vo svojej centrále v Prahe.
Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. júna 2019
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , ,

Erik Stríž je recenzentom produktov všetkého druhu. Testuje autá pre auto motor a šport a elektroniku pre 3Digital.sk.

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Pri tejto príležitosti nás predstavitelia spoločnosti oboznámili so svojimi špičkovými modelmi tlačiarní a projektorov a ukázali nám aj úplnú novinku pre profesionálnych fotografov – kompaktnú tlačiareň na rolky fotopapiera Epson SureLab 800. Tá je schopná tlačiť prakticky akýkoľvek formát fotografie na fotografický papier so šírkou A4 a ľubovoľnou dĺžkou. O rýchlosti tlače nás prezentujúci presvedčili priamo na mieste.

Nemenej zaujímavými produktmi pre profesionálnych fotografov sú tlačiarne SureColor P800 pre formát A2 a SureColor P7000 pre formát A1.

 

Samotný showroom v kancelárskom komplexe Greenline Kačerov je určený predovšetkým pre korporátnych zákazníkov, ktorí si chcú drahšiu techniku otestovať ešte predtým, ako ju kúpia. Pokiaľ má zákazník záujem o nákup veľkoformátových tlačiarní, práve tu sa s nimi môže dôkladne oboznámiť nielen teoreticky, ale aj prakticky. 

Novým showroomom nás sprevádzali Kateřina Vymazalová, Marketing & PR Manager a Slávek Gross, LFP Business Account manager značky Epson

Svoje miesto v modernom a technicky prvotriedne vybavenom priestore ale našli aj cenovo dostupnejšie tlačiarne s tankovacím atramentovým systémom Ink Tank System (ITS), napríklad aj L6190, ktorú sme pred časom otestovali a doteraz ju denno-denne používame na redakčné účely.

Multifunkčné tlačiarne so systémom Ink Tank System (ITS)

Obzvlášť pôsobivé boli prezentácie projektorov schopných premietať na mimoriadne krátku vzdialenosť a z ostrých uhlov a tiež rozmerovo kompaktný ploter pre tlač veľkých formátov.

 

Súčasťou slávnostného otvorenia showroomu bola tiež praktická ukážka rýchlej profesionálnej tlače priamo počas fotenia s profi technikou. Predstavitelia značiek a fotografi pri tejto príležitosti predviedli najnovšie modely fotoaparátov značky Hasselblad a osvetľovaciu techniku Broncolor.

 

Za pozvanie a zabezpečenie dopravy ďakujeme agentúre PRime Time a značke Epson.

 

Informácie o tomto príspevku

Vydané 26. júna 2019
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , , , , , , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

 • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
 • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
 • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
 • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

  Budúcnosť softvérového dizajnu

 • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
 • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

  Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

 • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.