Epson na veľtrhu Heimtextil predvedie silu atramentovej tlače

Spoločnosť Epson predvedie na veľtrhu Heimtextil, ktorý sa bude konať vo Frankfurte nad Mohanom (14. – 17. januára 2015, stánok F15, hala 4) dizajnovú a výrobnú flexibilitu svojich atramentových tlačiarní a atramentov pri výrobe vysoko kvalitných zákazkových dekoračných výrobkov pre interiéry. Návštevníkom ukáže, ako tlačiť na rôzne druhy materiálov rýchlo, ľahko a v malých sériách. Epson… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 12. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Spoločnosť Epson predvedie na veľtrhu Heimtextil, ktorý sa bude konať vo Frankfurte nad Mohanom (14. – 17. januára 2015, stánok F15, hala 4) dizajnovú a výrobnú flexibilitu svojich atramentových tlačiarní a atramentov pri výrobe vysoko kvalitných zákazkových dekoračných výrobkov pre interiéry. Návštevníkom ukáže, ako tlačiť na rôzne druhy materiálov rýchlo, ľahko a v malých sériách.

Epson počas prezentácie ukáže digitálnu tlač priamo na textil, povrchy vankúšov, tapety, ale aj to, ako inovatívna atramentová technológia umožňuje tlačiť na materiály, akými sú sklo, kov a plast. V stánku Epson bude možné vidieť aj digitálne potlačené závesy, tienidlá na lampy, vankúše, čalúnenie, stoly alebo stoličky.


Na veľtrhu spolupracuje spoločnosť Epson s nemeckou organizáciou Deutsches Mode-Institut, ktorá sa špecializuje na analýzu trendov a návrhárom tak pomáha predvídať farby na módne sezóny a do interiérov. Vďaka jedinečnej norme DMIx® inštitútu DMI na digitálne využívanie zdrojov, uvidia návštevníci celý výrobný proces. Od moderného návrhu na obrazovke, cez nátlačok na tlačiarni Epson Stylus Pro 4900, výstup na sublimačnej tlačiarni SureColor SC-F7100 až po prenos tepla na jemnú bytovú textíliu. Vysoko univerzálnu tlačiareň SureColor SC-F7100 je možné využiť aj na výrobu obrazov výnimočnej kvality s živými farbami na rôznych tvrdých povrchoch. Na veľtrhu Heimtextil si návštevníci budú môcť tiež prehliadnuť rôzne kreatívne aplikácie.

Ľahko použiteľné atramentové tlačiarne Epson vytvárajú nové kreatívne príležitosti pre návrhárov, ktorí chcú vyrábať vlastné výrobky v malých sériách podľa dopytu. V priebehu veľtrhu návrhárka Briony Benge-Abbott predvedie, ako svoje návrhy tlačí pomocou stolnej tlačiarne SureColor SC-F2000 priamo na vysoko kvalitné bavlnené povrchy vankúšov.

EPSON_SureColor-SC-F7100 printer

Záujem návrhárov a stredne veľkých výrobcov vzbudia hodvábne, bavlnené a polyesterové textílie vystavované odborníkom na textil, spoločnosťou For.Tex. Textílie sú potlačené na priemyslových tlačiarňach Epson pre priamu tlač na textil, SurePress FP-30160 (malý až stredný objem výroby) a Robustelli Monna Lisa (masová výroba) – v oboch sa na dosiahnutie živých výsledkov používajú tlačové hlavy Micro Piezo spoločnosti Epson a atramenty Genesta spoločnosti For.Tex.

Na doplnenie sortimentu digitálne potlačených textílií a tlačiarní Epson sa budú môcť návštevníci veľtrhu tiež pozrieť, ako ľahko je možné vytvoriť kvalitné zákazkové tapety pomocou najnovšej dvojvalcovej tlačiarne SureColor SC-T5200D spoločnosti Epson s vodným pigmentovým atramentom UltraChrome XD.

Spoločnosť Epson ponúka sortiment inovačných atramentových tlačiarní a atramentov, ktoré poskytujú návrhárom interiérových dekorácií, módnym návrhárom, maloobchodným predajcom a malým a stredným podnikom flexibilitu, kvalitu a spoľahlivosť – to všetko za výhodnú cenu a pri nízkych obstarávacích nákladoch. Tlačová hlava Micro Piezo spoločnosti Epson je meradlom technologickej vyspelosti pre veľkoformátové tlačiarne, kde sa vyžaduje vysoká kvalita snímky s mimoriadnymi detailmi a vyjadrením farby. Každý prvok tlačiarenského riešenia Epson – tlačiareň, tlačová hlava, atrament a firmware – je vyrobený spoločnosťou Epson a optimalizovaný tak, aby zaručoval čo najlepší celkový výkon.


„Je vzrušujúce vidieť, ako v dnešnom individualizovanom svete menia digitálne tlačené interiérové dekorácie priestory, ktoré máme radi, v ktorých pracujeme a hráme sa,“ hovorí Kateřina Sedláčková, Pro Graphics Account Manager zo spoločnosti Epson Europe B.V. „Na veľtrhu Heimtextil predvedieme, ako atramentové tlačiarne a atramenty
Epson prichádzajú s novou úrovňou kreativity a výrobných výhod pre tento sektor a inšpirujú nové aplikácie,“ dopĺňa Sedláčková.

Informácie o tomto príspevku

Vydané 12. januára 2015
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: , , ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »