Ako najľahšie odstrániť vlastné Like zo stránok na Facebooku

Facebook je fenomén, s ktorým máme všetci veľmi podobnú skúsenosť. Keď sme si založili prvé konto, boli sme skoro nadšení z toho, na čo všetko sa dá klikať, zdieľať a akých skupín sa zúčastňovať. Dnes je už priemerný používateľ Facebooku o niečo konzervatívnejší a keď si spätne pozerá svoj profil, chytá sa za hlavu, čo… Prečítať celé
Informácie o tomto príspevku

Vydané 30. septembra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Erik Stríž je recenzentom produktov všetkého druhu. Testuje autá pre auto motor a šport a elektroniku pre 3Digital.sk.

Podporíte distribúciu tohto obsahu?

Facebook je fenomén, s ktorým máme všetci veľmi podobnú skúsenosť. Keď sme si založili prvé konto, boli sme skoro nadšení z toho, na čo všetko sa dá klikať, zdieľať a akých skupín sa zúčastňovať. Dnes je už priemerný používateľ Facebooku o niečo konzervatívnejší a keď si spätne pozerá svoj profil, chytá sa za hlavu, čo to vlastne popísal a lajkoval. Vtedy začne uvažovať na tým, ako všetky tieto nezmyselné „Páči sa mi“ dať preč. Riešenie existuje, našťastie, pomerne jednoduché.

Moderným riešením je, ako sledujem dianie okolo seba, celkové zrušenie účtu na Facebooku. Ale tento postup vhodný akurát tak pre malé deti a nie celkom vysporiadaných nie je vhodný pre nás, dosplelých, ktorí Facebook nezneužívame, ale naopak využívame na udržiavanie kontaktov s priateľmi, rodinou a na komunikáciu s ľuďmi. Takže zrušenie Facebook konta a vytvorenie nového neprichádza do úvahy.

S rozumnejším riešením prichádza Facebook aplikácia LIKE Cleanser. Stačí, aby ste sa do nej prihlásili prostredníctvom svojho Facebook účtu, aplikácia si nevyžaduje povolenia na zverejňovanie obsahu na vašom profile. Keď sa do služby prihlásite, na obrazovke sa vám objavia všetky vami lajkované stránky s okamžitou možnosťou odlajkovania.

 

Informácie o tomto príspevku

Vydané 30. septembra 2014
Zverejnil
Zdroj témy:
Titulná fotografia:

Obsahuje tieto témy: ,

Pomôžte nám zdieľať tento obsah

Pokračujte na ďalší príspevok »



Závislosť na internete dokáže zničiť človeku život mnohorakými spôsobmi

  • Používanie technológií na rozhovor s kamarátmi, počúvanie hudby, objavovanie nových záujmov a dokonca ani hranie hier s mierou závislosť na internete nespôsobí.
  • Ak má dieťa dostatok času na všetky ostatné bežné činnosti. Napriek tomu je závislosť na internete veľkou hrozbou aj pre deti a mladých, ktorí trávia online oveľa viac času ako dospelí.
  • Aj o tom sa dozvedeli študenti Detskej univerzity na workshopoch v spoločnosti Lenovo.
  • Za tento fakt vďačíme sociálnym sieťam a produktom, ktoré nabádajú spotrebiteľov nosiť si internet so sebou vo forme smartfónov, notebookov a tabletov.

    Budúcnosť softvérového dizajnu

  • V dnešnej dobe sa stal svet neporovnateľne menším a bežný zákazník neporovnateľne počítačovo zručnejším, než pred desiatimi rokmi.
  • Myslíte si, že za týmito vynálezmi stoja nadnárodné korporácie a ich riešenia stoja hromady peňazí? Možno budete veľmi prekvapení, že pravdou je presný opak.

    Moderné technológie a filantropia idú ruka v ruke

  • Funkčné protézy končatín pre deti z celého sveta z 3D tlačiarne, stavba domov z veľkých legových kociek a exoskeletony, ktoré ponúkajú možnosť chôdze aj pre ochrnutých.